افزونه مدیریت انبار ووکامرس

همیشه در مارکت‌های فروش حوزه وردپرس خلاء یک افزونه با موضوع انبارداری و مدیریت موجودی انبار حس میشد. در اکثر مارکت‌های معتبر فارسی مثل ژاکت هیچ افزونه‌ی دقیق و کاربردی برای این مسئله وجود نداشت. ما در استودیو بلانفو از اوایل مهر ماه سال ۱۳۹۹ تصمیم گرفتیم به عنوان اولین افزونه خود برای بخش از نیاز فعالان حوزه وردپرس و ای-کامرس راه حلی ارائه کنیم و به صورت مستمر با تمرکز بر بازخوردهای دریافت شده از کاربران، این افزونه را ارتقا و گسترش بدهیم.

معضل دسته بندی محصولات در انبار و انتساب یک کد انبار (جدا از کد SKU) برای هر محصول، معضل سازماندهی ارتباطات فروشگاه با تامین کنندگان محصولات در قالب فاکتورهای خرید محصول، معضل اضافه کردن موجودی محصولاتی که مجدد از طرف تامین کننده در انبار شارژ میشوند و… از اولین موردهایی بود که در نسخه اول این افزونه حل شدند.

در نسخه های بعدی این افزونه ما قصد داریم تا با تمرکز بر دو رویکرد، بخش های دیگری از این افزونه را توسعه بدهیم؛ ۱- سازماندهی تعاملات فیزیکی با محصول (مثل بخش بارکد و qrCode) هر محصول. ۲- بخش مدیریت دقیقتر کل محصولات

البته ایده‌ها و نظرات بسیار زیادی از طرف کاربران این افزونه بدست آمد که با توجه به اولویت‌های گفته شده، در تلاش هستیم تا به ترتیب این نظرات و ویژگیها را در نسخه‌های بعد اعمال کنیم.

برای مطالعه بیشتر و معرفی بخش های مختلف افزونه و همینطور تست کردن افزونه در بخش دمو، پیشنهاد میکنیم که به سایت این افزونه سر بزنید: