وب سایت فروشگاهی

وب‌سایت‌های فروشگاهی

وب‌سایت‌های فروشگاهی

هر شغل و کسب‌وکاری برای اینکه بتواند با مشتریان خود ارتباط داشته باشد و بتواند خدمات خود را به مشتری ارائه دهد، به بستری همانند ویترین نیاز دارد. کاتالوگ، بروشور و پروپوزال‌ها در واقع کار ویترین را انجام می دهند. شاخص‌ترین و بهترین خدمات هر کسب‌وکار در آن قرار می گیرد تا بتواند مخاطب و مشتری کسب‌وکار را جذب کند و در نهایت برای کسب‌وکار سودمند باشد.

بسیاری از کسب‌وکارها محصولی را به صورت فیزیکی یا مجازی به مشتریان خود ارائه می کنند. فروشگاه‌های اینترنتی میتوانند به درآمد اصلی کسب‌وکارها از ارائه محصولاتشان تبدیل شود. هر فردی با هر شغلی که دارد، میتواند به وسیله سایت، اعتبار خود و کسب‌وکار خود را افزایش دهد. اگر شغل شما ارائه و فروش محصولات مختلف در زمینه‌های مختلف است، داشتن یک فروشگاه اینترنتی و عرضه محصولات با آن، می تواند درآمد شما را چندین برابر کند. طوری که شاید ترجیح دهید تنها از طریق سایت کسب درآمد کنید! چرا که وب‌سایت به تمام مردم ایران (جهان) می تواند محصولات شما را معرفی کند در حالیکه شما در منزلتان پشت سیستم خودتان هستید.

blanfo ecommerce webs

قالب آماده

وب سایت فروشگاهی با قالب آماده
میلیون تومن 2.6
 • قالب آماده دلخواه شما
 • سیستم مدیریت محتوای وردپرس
 • پشتیبانی یک ماهه

قالب سفارشی

وب سایت فروشگاهی با قالب سفارشی
میلیون تومن 5.6
 • قالب حرفه‌ای و شخصی‌سازی شده
 • سیستم مدیریت محتوای وردپرس
 • پشتیبانی سه ماهه
محبوب

قالب اختصاصی

وب سایت فروشگاهی با قالب اختصاصی
میلیون تومن 35
 • قالب حرفه‌ای و اختصاصی
 • سیستم مدیرت محتوای وردپرس
 • پشتیبانی یک ساله

مراحل ساخت یک وب‌سایت در بلانفو

 • مرحله اول
 • مرحله دوم
 • مرحله سوم
 • مرحله چهارم
 • مرحله پنجم
 • مرحله ششم

مرحله اول - نیازسنجی از کارفرما

در مرحله اول از طراحی وب‌سایت ، اعضای تیم روابط عمومی به بررسی نیازهای شما خواهند پرداخت و تمامی قسمت‌ها و ماژول‌های مورد نیاز وب‌سایت شما را تحلیل و بررسی خواهند کرد تا در نهایت وب‌سایت شما در استانداردترین شکل ممکن تصور شود. آنچه که در این مرحله حائز اهمیت است، ارائه کامل نیازها توسط مشتری به بلانفو است که میتواند باعث شود تا وب‌سایت نهایی به آنچه که شما در ذهن خود دارید نزدیک‌تر باشد و انتظارات شما را به طور کامل برآورده کند.

مرحله دوم - بررسی و طراحی بر اساس نیازمندیها

پس از دریافت نیازها و انتظارات شما از وب‌سایت، تیم طراحی به بررسی آنچه که در بخش نیازمندی‌ها جمع آوری شد، خواهد پرداخت. تمامی پیش نیازهایی که قبل از طراحی وب‌سایت لازم است، مانند لوگو، طراحی‌های گرافیکی، امکانات اولیه مانند هاست و دامین و... تهیه خواهند شد تا در بخش طراحی وب‌سایت با کمبود مواجه نشویم.

مرحله سوم - پیاده‌سازی و اجرای نسخه اولیه

در این مرحله با توجه به آنچه که در مراحل قبل جمع‌‌آوری شد، به پیاده‌سازی وب‌سایت خواهیم پرداخت و آن را به طور کامل آماده تحویل می کنیم. مهم ترین پروسه در طراحی وب‌سایت، همین بخش خواهد بود.

وب‌سایت در این بخش به طور کامل آماده خواهد شد، اما در نهایت نیاز به تایید شما به عنوان صاحب سایت خواهد داشت.

مرحله چهارم - ارائه نسخه اولیه و دریافت تغییرات احتمالی

بعد از مرحله پیاده سازی ،  سایت آماده تحویل است و سایت با توجه به نیازها و انتظارات شما طراحی شده است. اما برای آنکه از رضایت شما اطمینان حاصل کنیم، سایت توسط شما بررسی شده و تمامی تغییرات احتمالی آن بدست خواهد آمد.
تیم پشتیبانی ما نیز این تغییرات را به تیم توسعه ارجاع خواهد داد ، و این تیم در سریع ترین زمان تغییرات را اعمال کرده و سایت آماده تحویل نهایی به شما خواهد شد.

مرحله پنجم - آماده‌سازی و تحویل نهایی وب‌سایت

سایت شما آماده است! تیم بلانفو در این مرحله یک جلسه آموزشی غیر حضوری برای مدیریت سایت ، برای شما برگزار خواهد کرد. اگر سوالی هم بعد از این مرحله پیش آمد، با توجه به موارد موجود در بخش پشتیبانی، تیم بلانفو پاسخگو آن خواهند بود.
حال شما باید تصمیم بگیرید که چگونه آن را در جهت پیشبرد اهدافتان رهبری کنید. وب‌سایتی معتبر و حائز اعتبار است که دائما در حال بروزرسانی و ارتباط با مخاطبین خود باشد. بنابراین باید زمانی را صرف نوشتن مطالب و مقالات برای وب‌سایت خود کنید تا بتوانید مخاطبین وب‌سایت خودتان را حفظ و افزایش دهید.

استانداردسازی و بهینه‌سازی وب‌سایت

وب‌سایت دائما احتیاج به مراقبت و نگهداری دارد، درست مانند طفل تازه متولد شده‌ای که احتیاج به نگهداری دارد.
بهینه‌سازی سرعت بارگذاری وب‌سایت در مرورگرها، تولید محتوای بهینه و هدفمند، مشاوره برای انتخاب کلمات کلیدی، افزایش تعداد بازدیدکنندگان، افزایش نرخ کلیک در سایت و بهبود رتبه الکسای وب‌سایت برخی از مواردی است که در این بخش باید مورد توجه قرار بگیرد.