پشتیبانی وب‌سایت

پشتیبانی وب‌سایت

پس از طراحی ، سایت‌ها عموماً احتیاج به نگهداری و بروزرسانی خواهند داشت. معمولا در اکثر کسب‌وکارها یک فرد مسئولیت بروزرسانی و نگهداری از وب‌سایت را برعهده خواهد گرفت، اما این امر گاهی اوقات نیازمند مهارت و دانشی است که شاید برای تمام افراد در دسترس نباشد.

تمدید هاست و دامین، بروزرسانی وردپرس و افزونه‌ها، تنظیمات مربوط به بخش‌های مختلف وب‌سایت و… همگی از وظایف ادمین یا مسئول وب‌سایت می‎‌باشد که برای نگهداری وب‌سایت لازم و ضروری است. گاهی اوقات هم در کسب‌وکار شرایطی به وجود خواهد آمد که مجبور به اخذ تصمیماتی در جهت ایجاد تغییرات حجیم و تخصصی در وب‌سایت می‌شویم. این تغییرات نیز احتیاج به یک متخصص دارد که به درستی بتواند آن را مدیریت و اجرا نماید. استودیو بلانفو به عنوان متخصص کسب و کارهای آنلاین میتواند در این زمینه راهنما و مشاور شما برای مدیریت یا ارتقا بستر کسب و کارتان باشد.

خدمات پشتیبانی که در بلانفو ارائه می‌شود، به صورت ارائه خدمات در بازه‌های زمانی خواهد بود. این بازه‌ها عموما به صورت ماهانه مشخص شده اند و سعی شده برای اینکه ساختار پشتیبانی در چارچوب مشخصی انجام بگیرد، موارد و عناوین پشتیبانی نیز مشخص شوند.

بدیهی است که درخواست پشتیبانی خارج از موارد زیر باید به صورت جداگانه درخواست شود و این همکاری در حوزه‌ی جداگانه‌ای صورت بگیرد.

نصب و تنظیمات افزونه‌های ضروری
نصب فرم‌ساز و ساختن فرم
انجام تغییرات جزئی در ظاهر وب‌سایت
تهیه بکاپ از سایت و ریستور کردن آن
انجام تنظیمات اولیه وردپرس و ووکامرس
نصب و تنظیمات درگاه پرداخت
اضافه کردن شبکه‌های اجتماعی
رفع خطاهای امنیتی سایت
بروزرسانی وردپرس، قالب و افزونه‌ها
بهینه‌سازی تصاویر سایت
بهینه‌سازی در GtMetrix
انجام تنظیمات اولیه موتورهای جستجو و سئو

احتیاج به پشتیبانی بیشتر از موارد بالا دارید؟

درخواست پشتیبانی اختصاصی