قوانین و مقررات

سوالات متداول بلانفو

بخش خدمات بلانفو

بخش پشتیبانی وب‌سایت

خدمات پشتیبانی وب‌سایت به صورت دوره‌ای ارائه خواهد شد و جزئیات این خدمات در صفحه مربوط به پشتیبانی بلانفو در دسترس خواهد بود. اگر در بخش پشتیبانی به موارد خارج از موارد موجود در بخش پشتیبانی احتیاج داشتید، از طریق راه‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

بخش پشتیبانی شبکه‌های اجتماعی

خدمات پشتیبانی بلانفو در شبکه‌های اجتماعی فعلا تنها در اینستاگرام ارائه خواهد شد.در بخش پشتیبانی اینستاگرام تولید محتوا انجام نخواهد شد و صرف همکاری در بخش مدیریت پیج و تعامل با مخاطبان انجام خواهد شد.

جزئیات این خدمات در صفحه پشتیبانی شبکه‌های اجتماعی قابل مشاهده خواهد بود.

توسعه سیستم مدیریت محتوای وردپرس

سیستم‌های مدیریت محتوای زیادی در حال فعالیت هستند که معروفترین و قوی‌ترین آنها وردپرس است. طراحی ماژول، بلانفو فعلا در این زمینه، طراحی و توسعه افزونه و قالب در وردپرس را ارائه میدهد.

دسته بندی خدمات طراحی وب‌سایت

استودیو بلانفو با توجه به سوابق فعالیت خود، چهار دسته از پرطرفدارترین دسته‌بندی‌های وب‌سایت را ارائه میدهد؛ وب‌سایت‌های فروشگاهی، شرکتی، شخصی و خبری. برای اطلاع از جزئیات هر کدام به صفحه مربوط به طراحی سایت مراجعه کنید.

بخش پشتیبانی و طراحی وب سایت

مدت زمان تحویل پروژه وب سایت‌های بلانفو چقدر است؟

مدت زمان تحویل پروژه‌های وب‌سایت به صورت توافقی در هنگام قرارداد مشخص خواهد شد. این زمان بین دو تا هشت هفته می‌تواند متغیر باشد که به تحلیل‌ها و نیازهای بدست آمده از درخواست‌های کارفرما، وابسته خواهد بود.

بعد از طراحی سایت، پشتیبانی هم شامل همکاری خواهد شد؟

به همراه هر قرارداد طراحی وب‌سایت، یک بسته پشتیبانی نیز قرار دارد که مدت زمان آن پس از تاریخ تحویل وب‌سایت شروع خواهد شد. در این مدت کارفرما می تواند تمام تغییرات جزئی مورد نیاز جهت رسیدن به وب‌سایت مطلوب خود را، از پشتیبان معرفی شده درخواست کند. پس از اتمام زمان پشتیبانی، در صورت نیاز کارفرما، مجدداً باید جهت ثبت درخواست پشتیبانی به مدت مورد نیاز، از طریق بخش خدمات سایت اقدام نماید.

برای انجام تغییرات در زمان پشتیبانی چقدر زمان لازم است؟

حداقل زمان مورد نیاز برای انجام خدمات پشتیبانی یک هفته بوده و امکان تحویل فوری در بخش خدمات وجود نخواهد داشت.

پشتیبانی وب‌سایت شامل چه مواردی میشود؟

خدمات پشتیبانی تنها شامل مواردی است که به آنها در صفحه خدمات اشاره شده است. انجام تغییرات اساسی و کلی در وب‌سایت نیازمند بررسی و تخمین هزینه‌ی آن به صورت جداگانه است که در صورت تمایل از طرف کارفرما انجام خواهد شد. این درخواست باید قبل از خرید سفارش پشتیبانی اعلام شود و بعد از سفارش بسته پشتیبانی، امکان اعلام مجدد آن وجود نخواهد داشت.

بعد از اتمام پشتیبانی، خدمات پشتیبانی به چه صورت خواهد بود؟

در صورت وجود هرگونه مشکل در ارائه خدمات در حین انجام کار، کارفرما موظف تشریح مشکل به پیمانکار (بلانفو) است. در صورت عدم اعلام و گذشت دوره یک ماهه پشتیبانی، کارفرما موظف به درخواست مجدد پشتیبانی از بخش خدمات است.

پس از ارائه وب‌سایت آموزش مدیریت و کار با وب سایت به چه صورت خواهد بود؟

به همراه هر قرارداد طراحی وب‌سایت، یک بسته آموزش مدیریت سایت نیز قرار دارد. این آموزش بعد از تحویل وب‌سایت به کارفرما، به صورت غیر حضوری به فرد معرفی شده، صورت خواهد گرفت.

در این بسته آموزشی، شیوه کار با وب‌سایت و انجام امور مدیریتی مورد نیاز وب‌سایت تشریح خواهد شد.

تولید محتوای وب‌سایت‌ها چگونه خواهد بود؟

در بلانفو تولید محتوای وب‌سایت‌ها صرفا در قالب محتوای متنی ارائه میشود. ارائه مقالات با موضوعات تخصصی و رعایت نکات استاندارد موتورهای جستجو در بخش وب‌سایت از این موارد خواهد بود.